ЗМІ: Шведська компанія SKF спонсорує бойовиків ДНР запчастинами для техніки

ЗМІ: Шведська компанія SKF спонсорує бойовиків ДНР запчастинами для техніки

В окупованому Росією Донецьку досі відбувається продаж підшипників, шведської компанії SKF, яка є світовим лідером з їхнього виробництва. В тому числі, ці деталі використовуються для ремонту техніки на території окупованих частин Луганської та Донецької областей.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Про це, пише Киеввласть з посиланням на сторінку Facebook політтехнолога Олексія Голобуцького.

“Політичний експерт Назар Приходько ще наприкінці квітня писав у ФБ, що в окупованому Росією Донецьку дотепер продають підшипники шведської компанії SKF – найбільшого в світі виробника підшипників. І в тому числі ці підшипники використовуються для ремонту техніки окупантів. Так, частка від загальних продажів SKF мізерна: скільки там того попиту на підшипники на окупованих територіях. Але факт лишається фактом: якщо це офіційні поставки, навіть через ланку посередників, це все одно завдає шкоду репутації шведської компанії. І менеджмент SKF має про це дізнатись. Але справа України – не тільки донести ці відомості до представників SKF, але й розібратись з посередниками. Котрими, за даними Назара Приходька, досі є львівська(!) компанія «Галпідшипник». Бланки «днрівського Галпідшипника-МТС» з лого «Галпідшипника» і навіть українською мовою за воєнні 2014-15 роки є на фото нижче”, – зазначив Голобуцький.

Політтехнолог згадав, що тему продажі шведських підшипників на окупованій території вже підіймали у СБУ, тільки результату, за словами експерта, поки що немає, склади залишилися і продажі продовжуються.

“На початку війни ця тема вже піднімалась, і то із залученням СБУ – в тому числі з поставками запчастин на окуповані терени. І тоді директор «Галпідшипника» Олександр Тільман голосно твердив, що його компанія не має стосунку до того, що «Галпідшипник МТС», зареєстрований в «ДНР», – абсолютно інша компанія, а не філія «Галпідшипника». А склади разом з продукцією вони просто привласнили після окупації. От тільки роки минають, а підшипники все ще продаються в «ДНР» – на таке жодних «захоплених складів» не вистачить без нового підвозу. Отже, хтось ті підшипники окупантам регулярно возить (пишуть, що через Запоріжжя). І до того, згідно інформації, все ще має стосунок львівський «Галпідшипник». Бо возять також (див. фото) і підшипники безпосередньо «Галпідшипника». Хоча донецьку нібито «в жодному разі не філію» вже й перейменувати встигли з 2015 року – чи то щоб не палитись так явно, чи то за ці роки вже кількох власників відправили на підвал, а черговий вирішив, що «Opel» звучить краще, ніж «Галпідшипник МТС»…”, – розповів у він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова похвалилася доньками-красунями: "Мої лялечки"

Тоня Матвієнко випустила чуттєвий кліп до Дня захисту дітей: "Поцілуй свою донечку"

Леся Нікітюк дозволила розглянути свою Кім зблизька: чоловіки пускають слинки

Злата Огнєвіч показала звабливі вигини у відвертому образі — "Це сукня чи купальник?"

Показати ще

Голобуцький наголосив, що навіть у разі існування іншого варіанту, постачання досі продовжується, тому він хоче привернути увагу спецслужб до продажу шведських запчастин на території ДНР.

“Хоча в них ще тоді був «запасний варіант»: зареєстрований в тому ж грудні 2014-го, що й «Галпідшипник-МТС», ФОП Шаповалов. Власне, саме ним і виписані чеки на підшипники ГПЗ і SKF за травень 2021-го. Тобто, ланцюг постачання досі існує. Хоча прямий зв’язок з “Галпідшипником” з 2015-го року здогадались вже приховати за іншими назвами, а не лише тупо «Галпідшипник-МТС». В будь-якому випадку, це мусить освіжити інтерес українських спецслужб до шляхів забезпечення окупантів запчастинами”, – констатував експерт.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Источник: ZNAJ.UA

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *