ЗМІ: Журналісти з’ясували, як Вавриш і Богдан планують захопити Київ

ЗМІ: Журналісти з’ясували, як Вавриш і Богдан планують захопити Київ

Як повідомляють джерела у КМДА, Андрій Вавриш разом з екскерівником ОП Андрієм Богданом розгорнули діяльність з формування власного лобі серед депутатів Київради, наслідком якої буде глибока політична криза місцевого рівня, йдеться у матеріалі Центру медіарозслідувань «Булава».

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Скандальний забудовник Андрій Вавриш розпочав новий етап боротьби з київською владою. Попередня спроба у 2019 році Вавриша змістити градоначальника з посади голови КМДА була невдалою, а після чергових виборів Кличку вдалося посилити контроль над депутатським корпусом Київради і сформувати дієву більшість, що зовсім не влаштовує Андрія Вавриша, який не має на даний момент достатньої кількості депутатів задля лобіювання власних інтересів в будівельному бізнесі, — повідомляють розслідувачі.

Після переведення голови київського осередку «Слуги народу» Миколи Тищенка на керівництво Закарпатською обласною організацією, тимчасовим керівником у столиці призначено народного депутата від СН Лесю Забуранну.

Леся Забуранна тісно пов’язана з Андрієм Вавришем, який фінансував її виборчу кампанію до парламенту. Наразі Вавриш спільно з ексочільником ОП Андрієм Богданом намагаються зробити Забуранну повноцінним керівником столичної організації партії «Слуга народу». І за її допомогою взяти під контроль усіх депутатів партійної фракції у Київраді. Андрій Вавриш має доведений вплив на депутатів Київради з фракції СН: Лілія Пашинна, Юрій Федоренко, Микола Конопелько та Євген Кузьменко. До цієї групи можна додати Юлію Ярмоленко з фракції «Єдність», з якою Забуранна веде спільну громадську діяльність.

Втім підконтрольних Андрію Вавришу депутатів Київради, навіть у разі контролювання усієї фракції «СН», замало для переформатування політичного розкладу столиці. Тому Андрій Вавриш та Богдан з’єднали зусилля з одіозним забудовником і керівником партійного осередку ОПЗЖ у Києві.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська станцювала на камеру в напівпрозорій накидці — "Жодної інтриги"

Соломія Вітвіцька заговорила про Мірзояна і с*кс по дружбі — "А ви вірите?"

Оля Полякова потрусила голими сідницями в теплих спогадах про пляж і сонце

Померла зірка культового серіалу: лікарі боролися до останнього

Показати ще

Журналісти вказують на те, що кооперація тіньового господара столиці і Вавриша спостерігається через останнє голосування земельної комісії Київради 17 березня 2021 року. Комісія ухвалила проєкт рішення по затвердженню детального плану територій (ДПТ), який планує будівництво на Мінському масиві нового багатоповерхового мікрорайону. Показово, що інвестором будівництва нового Мінського масиву виступають компанії пов’язані з відомим політиком та Владиславою Молчановою, а розробку ДПТ у 2015 році погоджував тодішній заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Андрій Вавриш.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Источник: ZNAJ.UA

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *