ЗМІ: Кандидат Шевченко не вміє програвати…бо боїться відповідальності

ЗМІ: Кандидат Шевченко не вміє програвати…бо боїться відповідальності

Про це свідчать як дані паралельного підрахунку, так і цифри від Центральної виборчої комісії після підрахунку більшої кількості голосів зі 117 виборчих дільниць, пише Политрада.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Але кандидат О. Шевченко, який наразі займає третє місце у перегонах, йде на все, навіть на порушення закону, щоб не програти, та відверто перешкоджає завершенню підрахунку голосів виборців.

У ніч на вівторок, 30 березня, як повідомляє Рух «Чесно», внаслідок «мінування» в ОВК №87 тимчасово припинявся підрахунок голосів. «Близько 2 години ночі в м. Надвірна з’явилося повідомлення про замінування ОВК по 87-му виборчому округу. Там йшов підрахунок голосів проміжних виборів. Василь Вірастюк та Олександр Шевченко заявили про те, що виграли вибори в окрузі», — йдеться в повідомленні на сайті Руху. Поліція і сапери оглянули приміщення і не знайшли вибухових пристроїв.

Чим ще запам’ятався на цих виборах пан Шевченко?

Розуміючи, що його дутий рейтинг невпинно падає, він «активно працював» з представниками церков. Спостерігач на виборах Іван Лещишин повідомив про розмір хабарів: «пожертва від Шевченка у с. Лісна Тарновиця на церкви: ПЦУ 5000 доларів / УГКЦ 2800 доларів. Саме такі суми були оголошені священниками у церквах». Такі неприкриті корупційні дії викликали обурення у самій УГКЦ, яка заявила, що поза політикою і буде розбиратися зі священниками, що могли порушити закон. Кандидат Шевченко активно агітував в церквах та роздавав подарунки священикам.

28 березня, у самий день голосування, рух ЧЕСНО зафіксував «каруселі» з автобусами з Буковелю, які заповнені людьми курсували округом. Люди, які знаходились всередині, голосували за тих виборців, хто не прийшов на дільницю. Уже неуступного дня, за офіційними даними ЦВК, стало відомо, що у протоколах з 5 виборчих дільниць є неточності. Також були зафіксовані значні порушення, через що голоси як мінімум на двох дільницях слід перерахувати ОВК. Програючи, О. Шевченко почав «натягувати» голоси у комісіях, були зафіксовані привезені вночі незакриті або пошкоджені сейф-пакети, неоформлені належним чином примірники протоколів.

Популярні новини зараз

Тіло активіста Майдану знайшли в лісосмузі: його викрали і довго катували

Наталія Могилевська зважилася на кардинальні зміни: "Все частіше замислююся"

Горбунов з Осадчою вивели сина на прогулянку і розлютили українців: "Якісь забобонні"

Горбунов з Осадчою вивели сина на прогулянку, українці обурилися — "До 20 років будете?"

Показати ще

У самій ОВК під час засідання, де активісти продовжували фіксувати порушення, окремі члени ОВК консультувалися кандидатом О. Шевченком (це прямо заборонено законом!), замість того, щоб забезпечувати прозорість процесу.

Напередодні, від ГО «Центр протидії корупції» стало відомо, що офіс генерального прокурора порушив кримінальну справу по ч.1 ст. 209 ККУ (Легалізація (відмивання) доходів) проти нардепа, очільника партії «За майбутнє» Ігоря Палиці – близького друга О. Шевченка.

Те саме чекає і кандидата Шевченка і він це чудово розуміє, тому готовий йти на все, навіть на порушення Закону…

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Источник: ZNAJ.UA

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *