Дочка загиблого фермера: екс-нардеп Нестеренко звинувачується в рейдерському захопленні агрогосподарства і загибелі людей

Дочка загиблого фермера: екс-нардеп Нестеренко звинувачується в рейдерському захопленні агрогосподарства і загибелі людей

Під час рейдерського захоплення агрогосподарства » Дар » в Дніпропетровській області за нез’ясованих обставин загинули відразу чотири людини-власник підприємства і три члени його сім’ї, передають Вести.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Кримінальні провадження №12016040350003741 та №12016040000000820 заведені відповідно до заяв родичів загиблих власників господарства «Дар» – Дмитра та Марини Дарадуди.

Дочка загиблих фермерів Марина Дарадуда заявила: «Моєму батькові почали надходити погрози, він завжди почав пересуватися зі зброєю, але полетів до Грузії і розслабився, і там, пішовши на зустріч, з неї живим не повернувся. Відразу ж почалося рейдерське захоплення підприємства, за підробленими документами наше господарство спочатку переоформили на бомжа, а потім вже на довірену особу Нестеренка. Пішли захоплювати поля, техніку за допомогою кримінальних угруповань. Після смерті батька боротьбу очолив мій чоловік, який після зустрічі з людьми Нестеренко наступного дня повісився. Відразу після нього помер» від серцевої недостатності «інший член» Дару», мій дядько, хоча на похоронах було видно посічену рану на голові і гематоми на тілі… Після свідчень моєї матері в суді на члена угруповання Нестеренка Василя Кузнєцова, на якого оформлено наше ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «Дар», мою матір знайшли мертвою в басейні. При цьому на момент смерті камери спостереження в будинку відключилися і не змогли зняти те, що відбувається«.

Дарадуда стверджує, що поліція і прокуратура Новомосковського району покриває рейдерів, які розділили між собою майно загиблих.

Раніше голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський під час виступу на засіданні Комітету Верховної Ради України з питання аграрної політики та земельних відносин звинуватив екс-народного депутата і екс-заступника губернатора Дніпропетровської області Вадима Нестеренка в причетності до рейдерських захоплень аграрних підприємств в регіоні, в тому числі — в силовому захопленні фермерського господарства «Дар».
«Ми підозрюємо. Але крапку мали поставити правоохоронні органи. Які цією справою не займаються. Зрозуміло чому«,- зазначив він.

Популярні новини зараз

Гучні скарги Меган Маркл дійшли до Єлизавети: у Букінгемському палаці підняли шум

Марічка Падалко з немовлям на руках зачарувала українців: "Тільки раз у житті"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Арсена Мірзояна: татова доця

Будівельники виявили таємничий хід у "підземний Львів"

Показати ще

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Источник: ZNAJ.UA

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *